Zopa Organizér Plus

Organizér na kočárek ZOPA Plus Organizér na kočárek ZOPA Plus je svojí perfektní velikostí vhodný ke každému kočárku. Je velmi prostorný a obsahuje až 6 kapes, které vyhoví...
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 varianta79 Kč87 % • 227 recenzíDalší informace

Typ
organizéry

• , zakoupeno v MALL.CZ

Doporučuji. Organizér je prostorný, lehce se s ním manipuluje. Potřebné věci pro dítě mám vždy po ruce.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Prostorná, 2 kapsy uvnitř na lahvičky. Akorát do ní asi může napršet, ale za tu cenu super.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi kvalitní zpracování.
    • Prostorný
    • Hezký na oko
    • Super cena
    • Na kočárku neprekazi a půjde upevnit na jakýkoli tip kočárku.

Velmi mile překvapeni a maximální spokojenost zároveň. Dlouho jem organizér vybírala a váhala jestli tento vzít, bohužel produktové foto k tomuto produktu je dosti nedostatečné takže jsem si z fotek moc neuměla představit jak bude přesně vypadat. Je to ale pecka. Vozím sebou pití pro sebe a pro malou, kapesníky, vždy nějakou hračku navíc, dezinfekční gel a mobil a klíče, i tak mi tak zbývá ještě místo.

Typ
organizéry

Organizér na kočárek ZOPA Plus

Organizér na kočárek ZOPA Plus je svojí perfektní velikostí vhodný ke každému kočárku. Je velmi prostorný a obsahuje až 6 kapes, které vyhoví potřebám a požadavkům každé moderní maminky. Samozřejmostí je přední kapsa na mobil a kapsa na drobnosti. Jeho instalace je jednoduchá a rychlá za pomoci háčků na suché zipy.

V bodech: organizér na kočárek svojí velikostí je vhodný ke každému kočárku velmi prostorný a obsahuje až 6 kapes přední kapsa na mobil a kapsa na drobnosti v zadní části organizéru se nachází větší síťovinová kapsa na umístění časopisů hlavní kapsa je řešena tak, aby se po bocích daly umístit láhve jednoduchá instalace pomoci háčků na suché zipy materiál: 5% Polyetylen + 5% Polypropylen + 90% Polyester

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 29 897 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč92 % • 512 470 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 033 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi kvalitní zpracování.
    • Prostorný
    • Hezký na oko
    • Super cena
    • Na kočárku neprekazi a půjde upevnit na jakýkoli tip kočárku.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 29 897 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Vejde se tam vše co potřebuji, 2x pití, přebalovací kalhotky, pleny, přesnídávka, a bodíčko a tepláčky, krabičku s křupkama. Oblečení dávám do zadní síťky
  • , zakoupeno v Prodeti.cz

• dostačující na drobnosti
    • nepřekáží

Za mě fajn, nepřekáží při bruslení, dostačující na láhve, d ... jen se mi tam nezdá to upínání, je dlouhé, když chcete mít vysoko, přímo u rukojeti, je potřeba to tak nějak omotat. Stalo se mi, že jsem to tam tím omotáním hůře přidělala přes sucháče, tak mi jedna strana jednou spadla ... uvidím dál .. jinak parádní, cena je nízká a je vhodný pro všechny typy kočárků. Používám na X-lander X-Run.

• , zakoupeno v Špuntík

• jednoduchá a praktická za dobrou cenu

• super
  • , zakoupeno v Dětské kočárky

• přehledné
    • dostatečný počet kapes
    • nedá se zavřít, ale to jsem věděla, osobní věci dát do tašky